Dionizego, Nadziei, Zofii

Dodano: 2020-11-11, Mecz

ORKAN-KORONA 2:3 w finale Okręgu w rozgrywkach o Puchar Polski.

Drużyna Orkana pierwszy raz w historii doszła aż do finału tych rozgrywek.

Mecz bardzo emocjonujący choć bez kibiców. Do przerwy przegrywamy 0:2. Po przerwie Orkan doprowadza do wyrównania i zaczyna przeważać na boisku Korona przeprowadza skuteczny kontratak i jest 2:3 i takim wynikiem kończy się mecz. Emocji było bardzo dużo na boisku ,sędzia pokazał 4 czerwone kartki. Piłkarzem meczu został Krystian Buśko. Pierwszy raz na obiekcie w Chorzeminie została uruchomiona tablica świetlna pokazująca aktualny wynik i czas podczas meczu.

Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin Chorzemin